كنفرانس ملي مديريت ارتباط با مشتري (18 و 19 دي‌ماه)

كنفرانس ملي مديريت ارتباط با مشتري، 18 و 19 دي‌ماه (سه‌شنبه و چهارشنبه) جهت ارتقاي سطح فرهنگ، آموزش و تخصص در تهران برگزار خواهد شد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

حركت به سمت مشتري‌مداري و ايجاد ارتباط نوين با مشتري در پيشرفت، موفقيت و ادامه‌ي حيات سازمان از نقش حياتي برخودار مي‌باشد و ظهور سيستم‌هاي نوين مديريتي و مزاياي ناشي از بكارگيري آنها منجر به تعبير سرمايه‌ي سازمان از جايگاه مشتري شده است.

مديريت ارتباط با مشتري (CRM) فرايندي جهت گردآوري و يكپارچه‌سازي اطلاعات به منظور بهره‌برداري موثر و هدفدار در فرايند ايجاد توسعه، حفظ و بهينه‌سازي يك رابطه‌ي ارزشمند دوجانبه بين سازمان و مشتري است (از مشتري در بخش دولتي با واژه‌ي شهروند ياد مي‌شود.).

علاقمندان جهت بهره‌برداري و كسب اطلاعات تكميلي مي‌توانند از كانال‌هاي ارتباطي زير استفاده نمايند:

تلفن: 88337494-88703036، فكس: 88011074

وب‌سايت: www.c2rm.ir، پست الكترونيكي: info@c2rm.ir

/ 2 نظر / 3 بازدید
سيد عليرضا شمس نيا

سلام ضمن بازدید از وبلاگتان زیبایتان و آرزوی توفیق بیشتر و شادکامی من نبز با مطلب آخرين کلمات يک ... در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم .

ياشار

دوست و همکار عزیز اگر مایلید که در مورد جدیدترین شیوه مدیریت سازمان ها در کلاس جهانی با استفاده از متد ناب سازی سازمان ها پی جوی مطالب جدید باشید می توانید با عضویت در سایت www.LeanSoul.com با گروه متخصصان ناب و شش سیگمای ایران آشنا شوید و با طرح سوالات خود در تالار گفتمان این سایت پاسخ سوالات خود را بیابید. ضمن آنکه این گروه برای تکوین فرهنگنامه های ناب و شش سیگمای ایران از تمامی عزیزان متخصص در این زمینه ها دعوت به همکاری می نماید.