سخنرانان كليدي IMC2007

نقش مهم مديريت در ارتقاي فعاليت‌ها و خدمات سازمان‌ها بر هيچ‌كس پوشيده نيست و تقويت و ارتقاي اثرات مثبت رشته‌ي مديريت بر جامعه، جايگاه واقعي و متناسب با اهميت و نقش بالقوه و مهم اين رشته را براي فعالانش به همراه خواهد آورد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

در پنجمين كنفرانس بين‌المللي مديريت، در بخش سخنراني اساتيد مهمان، اساتيد و صاحب‌نظراني از دانشگاه‌ها و موسسات آموزشي نظير MIT، IMD و McKinsey به سخنراني و ارائه مطالب اختصاصي خواهند پرداخت تا ضمن كمك به توسعه‌ي مديريت حرفه‌اي در سازمان‌ها، اثرات مثبت آن نيز ارتقا يابد.

حضور صاحب‌نظران و محققين حوزه‌ي مديريت و همچنين مديران باتجربه در سه روز 27 تا 29 آذرماه (سه‌شنبه تا پنج‌شنبه) به غناي كنفرانس خواهد افزود و كنفرانس را به محيطي ممتاز براي از هم‌آموزي و تبادل تجارب تبديل خواهد نمود و فرصت توسعه‌ي شبكه‌ي ارتباطات حرفه‌اي مديران و موسسات را ايجاد مي‌كند.

دبيرخانه‌ي كنفرانس جهت نشر دانش و اطلاعات مديريت، آماده‌سازي و انتشار كتاب پنجمين فرمان در ميدان عمل (The Fifth Discipline Fieldbook) را در برنامه‌هاي خود پيش‌بيني نموده است كه دريافت اطلاعات تكميلي در مورد آن از طريق 88342900 امكان‌پذير مي‌باشد.

 

مايكل فيشر

Fischer M.

- استاد مطالعات علوم، تكنولوژي و مردم‌شناسي در MIT

- مدير گروه علوم و تكنولوژي MIT

وي مدرك دكتري خود را از دانشگاه شيكاگو دريافت كرده و استاد دانشگاه‌هاي هاروارد و شيكاگو بوده و از جمله نكات برجسته در مورد ايشان، مطالعات گسترده پيرامون ايران است.

همايون حاتمي

Hatami H.

- مدير اجرايي شركت مشاوره‌ي مديريت McKinsey & Company در بوستون

- متخصص در زمينه‌ي استراتژي قيمت‌گذاري، فروش و بازاريابي

حاتمي مدرك MBA خود را از MIT دريافت كرده و از جمله سوابق اجرايي‌اش، مديريت توسعه‌ي كسب و كار در شركت 3Com و تدوين استراتژي شبكه‌ي خانگي اين شركت است.

جان‌پير لمن

Lehmann J. P.

- استاد اقتصاد سياسي بين‌لملل در انستيتوي توسعه‌ي مديريت (IMD)

- رييس Evian Group

- مشاور رييس سازمان تجارت جهاني (WTO)

وي مدرك دكتري خود را از دانشكاه آكسفورد دريافت كرده و مقالات متعددي را در زمينه‌ي جهاني شدن، اقتصاد سياسي، تجارت و توسعه ارائه نموده و رهبري پروژه‌هاي بسياري را در آسيا، آمريكاي لاتين و آفريقا برعهده دارد.

چريل توماس

Thomas Ch.

- موسس و مديرعامل Results Performance Management (RPM)

ايشان در زمينه‌هاي برنامه‌ريزي استراتژيك، مديريت تغيير و عملكرد، طرح و توسعه، رهبري و ارتباطات فعاليت مي‌كند و به مدت 20 سال به بيش از 150 شركت در بخش‌هاي خصوصي و دولتي در آمريكا، كانادا و خاورميانه خدمات مشاوره‌ي مديريتي ارائه داده و استاد دانشگاه‌هاي ويكتوريا و Royal Roads در آمريكا است.

محمود شانديز

Shandiz M.

- استاد دانشگاه اوكلاهاما

- متخصص در آمار، آناليزهاي عددي، عمليات توليد، مطالعات بازار، ارزيابي عملكرد و رفتار سازماني

مدرك فوق دكتراي خود را از دانشگاه كاليفرنيا و گواهي‌نامه‌ي رهبري و مديريت را از دانشگاه هاروارد دريافت و به مدت 6 سال مدير فروش GNC بوده و سمينارهاي متعددي را در زمينه‌ي نظام‌هاي انگيزش و فروش برگزار و همچنين بيش از 40 پروژه‌ي تجاري را در زمينه‌ي مطالعات اقتصادي هدايت كرده است.

دومينيك ژولي

Jolly D.

- استاد مديريت استراتژيك و مديريت تكنولوژي دانشگاه CERAM (واقع در فرانسه)

تحقيقات اخير وي بيشتر بر روي مفاهيم و پياده‌سازي اتحاد شركت‌ها متمركز و در حال حاضر بر روي مديريت Joint Ventureهاي خارجي كار مي‌كند و عضو شوراي اجرايي انجمن بين‌لمللي مديريت تكنولوژي و عضو انجمن علوم اجرايي كانادا است.

حميد نوري

Noori H.

- استاد مديريت عمليات دانشگاه واترلو

- استاد مدعو دپارتمان مهندسي صنايع و سيستم دانشگاه پلي‌تكنيك هنگ‌كنگ

وي در بين سال‌هاي 1985 تا 1994 مدير مركز تحقيقاتي مديريت تكنولوژي‌هاي پيشرفته بوده است. ايشان سه سال تجربه‌ي صنعتي در NEC داشته و از زمينه‌هاي تحقيق و تدريس او مي‌توان به مديريت عمليات و مديريت فناوري‌هاي جديد اشاره كرد.

جورج كوهلايزر

Kohlrieser G.

- استاد رهبري و رفتار سازماني در IMD

- متخصص رهبري، كارتيمي، مديريت تعارض، مديريت تغيير، مذاكره و گفتگو و مديريت استرس

وي مشاور بسياري از سازمان‌هاي جهاني در زمينه‌ي رفتار سازماني بوده و در 85 شركت دنيا كار كرده است. همچنين ايشان مدير سابق مجمع تبادلات بين‌لمللي در ايالت كاليفرنيا بوده است. اين مجمع در زمينه‌ي آناليز روابط و تبادلات در تجارت، آموزش و ساير روابط انساني تحقيق مي‌كند.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید