دوره آموزشی برنامه‌ريزي استراتژيك

دوره‌ي آموزشی برنامه‌ريزي استراتژيك توسط نشريه‌ي آهنگ صنعت به‌مدت 25 ساعت (5 جلسه‌ي 5 ساعته) برگزار خواهد شد، هر جلسه شامل تدريس و كارگاه آموزشي به نسبت مساوي است. در پايان دوره از دانش‌ورزان آزموني جهت سنجش سطح يادگيري با توجه به سطح كلاس به‌عمل خواهد آمد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

كارگاه آموزشي و آزمون متناسب با نوع فعاليت شغلي دانش‌ورزان گرامي سازمان‌ها قابل تغيير مي‌باشد و براي آن دسته از دانش‌ورزان گران‌قدر كه از طريق سازمان مطبوع خود معرفي گردند، ‌در صورت تمايل كارنامه‌اي متمايز از نوع فعاليت دانش‌ورز در پايان دوره به ايشان اعطا خواهد شد.

مسوولين برگزاري دوره با بيان احساس نياز به برنامه و برنامه‌ريزي بيشتر از گذشته در كشور با توجه رشد روزافزون صنايع كشور و افق روشن گستردگي بازارها و پيچيده‏تر گشتن رقابت در پي آن، دوره‌‌هاي آموزشي برنامه‌ريزي استراتژيك را گامي در جهت اعتلاي مديران، دانشجويان و دانش‌پژوهان گرامي در راستاي شناخت، تجزيه و تحليل اين مهم دانستند.

هزينه شركت در دوره 000/300 ريال مي‌باشد كه براي دانشجويان 30% درتخفيف در نظر گرفته مي‌شود، علاقمندان به شرکت در دوره و كسب جهت اطلاعات بیشتر با از كانال‌هاي ذيل اقدام نمايند:

تلفن: 09126202536(مهدی زرگر) و يا پست‌الكترونيك: Ahang.e.sanaat@gmail.com

 

سرفصل‌هاي دوره

- آشنايي با اصول و مباني برنامه‌ريزي استراتژيك در صنعت (شناخت انواع استراتژي و كاربرد آنها)

- بيانيه ديدگاه و ماموريت

- ارزيابي خارجي سازمان (فرصت‌ها و تهديدها، ماتريس تحليل صنعتEFE )

- ارزيابي داخلي سازمان (نقاط قوت و ضعف ، ماتريسIFE )

- تحليل و انتخاب استراتژي مناسب (فرموله‌نمودن استراتژي، ماتريس‌هاي SPACE , TOWS,QSPM, GSM, IEM, BCG)

/ 1 نظر / 2 بازدید
مهدی زرگر

بسمه تعالی ضمن عرض سلام و تبريک به مناسبت فرا رسيد ايام مبعث به اطلاع ميرساند شروع دوره آموزشی به تاريخ ۹/۷/۸۵ موکول گرديد . لذا ضمن تشکر از شما در درج اين دوره تقاضامند است اين مطلب را نيز در سايت خود قرار دهيد با تشکر فراوان