خبرنامه‌ي الكترونيكي نوآوري و فناوري (شماره‌ي 1)

خبرنامه‌ي الكترونيكي نوآوري و فناوري بر روي وب‌سايت موسسه‌ي مطالعات نوآوري و فناوري ايران (IIITS) قرار گرفت. خبرنامه در بخش‌هاي متنوعي همچون خبر، معرفي كتاب، مطلب آموزشي، معرفي متخصصين، مصاحبه و تجربه‌ي واقعي، اطلاعاتي را در زمينه‌ي تكنيك‌هاي حل مساله به صورت ساده، اما جذاب ارائه مي‌كند.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ارائه‌ي آموزش‌هاي غيررسمي براي اوقات فراغت به عنوان هدف خبرنامه معرفي ‌شده است تا زمينه‌هاي احساس نياز به مهارت‌هاي كشف و حل مساله در خواننده شكوفا و فراهم شود.

خبرنامه هر مرتبه تحت هدايت يكي از گروه‌هاي تخصصي اين موسسه (نوآوري نظام‌يافته (TRIZ)، مهندسي ارزش و فناوري) و يا توسط مديريت ارتباطات (تمركز بر كنفرانس بين‌المللي استراتژي‌ها و تكنيك‌هاي حل مساله) آماده مي‌گردد. (اين شماره توسط گروه تخصصي TRIZ تهيه شده است.)

علاقمندان و صاحب‌نظران مي‌توانند ضمن مطالعه‌ي خبرنامه، نظرات و مطالب تخصصي خود را (در چارچوب مطالب تهيه‌شده) جهت انعكاس و درج در شماره‌هاي مرتبط آينده از طريق پست الكترونيكي iiits.org@gmail.com ارسال نمايند تا استحكام و غناي علمي خبرنامه ارتقا يابد. مشاهده و مطالعه‌ي خبرنامه (شماره‌ي اول) از طريق پيوند آن فراهم است.

 

خبرنامه‌ي الكترونيكي نوآوري و فناوري (شماره‌ي 1)

سخن سردبير

نقطه‌ي آغاز جديد

مطلب آموزشي

نظم فكري براي ديدن مردم

معرفي كتاب

Hands-On Systematic Innovation

معرفي متخصصين

بوريس زلوتين (Boris Zlotin)

سخني با محققين

پرسش و پاسخ با مهندس محمد مظاهري

داستان (تجربه‌ي واقعي)

داستاني از اينرسي تفكر

اخباري از ايران

- برگزاري PSST2007 در آذرماه

- برنامه‌ي آموزشي IIITS

- آمار گواهي‌نامه‌هاي صادرشده در IIITS

- دكتراي مديريت نوآوري به زودي در ايران

ثبت نام براي دريافت خبرنامه

/ 1 نظر / 5 بازدید