مجموعه کارگاه‌های مدیریت و اجرای پروژه (40 ساعت)

چهار کارگاه مدیریت و اجرای پروژه به مدت 40 ساعت از 24 الی 26 تیرماه (چهارشنبه تا جمعه) توسط موسسه‌ی مدیریت پروژه‌ی آریانا در تهران برگزار خواهد شد.

در کارگاه اصول پیاده‌سازی و استقرار دفتر مدیریت پروژه (PMO)، مهندس میرهادی با تبیین مفهوم دفتر مدیریت پروژه و جایگاه آن در ساختار و سازمان، مراحل استقرار آن را به همراه بررسی یک نمونه‌ی اجراشده تشریح می‌نماید.

مهندس حامد نیک‌پور با تجربه‌ی ده‌ساله در امور قراردادهای پروژه‌های نفتی در کارگاه قانون برگزاری مناقصات و مهندسی مناقصات، قانون برگزاری مناقصات و نحوه‌ی ارزیابی پیشنهادات را معرفی می‌کند و با تشریح آیین‌نامه‌ی تضمین در قراردادهای دولتی، شرکت‌کنندگان را با چگونگی تنظیم شرح کار برای دست‌یابی به قراردادی با مشخصات مناسب آشنا می‌کند.

تکنیک‌های عملی مدیریت ریسک پروژه و پیاده‌سازی آنها در کارگاه جامع مدیریت ریسک پروژه توسط مهندس پیام نیک‌روش، PMP، RMP آموزش داده می‌شود تا شرکت‌کنندگان با تسط بر آنها، خود را آماده‌ی شرکت در آزمون گواهی‌نامه‌ی حرفه‌ای مدیریت ریسک (RMP) نمایند. این مدرس تایید صلاحیت‌شده از سوی شرکت انگلیسی Valense سابقه‌ی یک دهه طراحی و استقرار سیستم‌های مدیریت پروژه در شرکت‌های رجا و ایران‌خودرو را دارد و هم‌اکنون به مدیریت و اجرای مطالعات امکان‌سنجی پروژه‌ها می‌پردازد.

کارگاه آموزشی ثبت درس‌آموخته‌های پروژه (مدیریت دانش پروژه) مدیران عالی و میانی شرکت‌های پروژه‌محور و کارشناسان برنامه‌ریزی و کنترل پروژه را با فرایندهای ثبت و انتقال درس‌آموخته‌ی پروژه آشنا می‌نماید و با تبیین محتوای یک تجربه‌ی مدیریتی و ذکر نمونه‌ها، در یک کار گروهی تعدادی تجربه‌ی مدیریتی بررسی می‌شود. مدرسین این کارگاه با تجربه‌ی طراحی و پیاده‌سازی سیستم مدیریت سبد پروژه‌ها و سال‌ها فعالیت در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، مخاطبین خود را در زمینه‌ی فواید و ضرورت‌های مدیریت دانش پروژه و فرایندهای تدوین آن مسلط می‌نمایند.

شرکت‌کنندگان در این مجموعه کارگاه‌ها، گواهی‌نامه‌ی دبیرخانه‌ی کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت می‌نمایند.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند از کانال‌های ارتباطی زیر استفاده نمایند:

تلفن: 9-۸۸۳۴۲۹۰۸، فکس: ۸۸۳۴۲۹۱۳، پست الکترونیکی: apmi@aryanagroup.com

 

عنوان کارگاه (سرفصل‌ها)

مدرس (مهندس ...)

مدت

زمان

هزینه (ریال)

اصول پیاده‌سازی و استقرار دفتر مدیریت پروژه (PMO)

محمدحسین میرهادی

8 ساعت

24 تیر

1200 هزار

قانون برگزاری مناقصات و مهندسی مناقصات

حامد نیک‌پور

8 ساعت

25 تیر

1200 هزار

مدیریت ریسک پروژه (آمادگی آزمون RMP)

پیام نیک‌روش (PMP, RMP)

16 ساعت

24 و 25 تیر

1950 هزار

ثبت درس‌آموخته‌های پروژه (مدیریت دانش پروژه)

مهدی کیامهر

مجید فراهانی، PMP

8 ساعت

26 تیر

1200 هزار

/ 0 نظر / 5 بازدید