گواهی‌نامه‌ی آموزش حرفه‌ای آریانا (APEC)

گروه پژوهشی- صنعتی آریانا جهت آموزش و تربیت کارشناسانی متناسب با نیازهای سازمان‌ها در چهار حوزه‌ی مدیریت بازاریابی، مدیریت پروژه، مدیریت عملیات و مدیریت مالی، برنامه‌ی آموزشی حرفه‌ای را طراحی نموده است.

تمرکز ساختار برنامه‌های آموزش دانشگاهی بر جنبه‌های نظری و الزامات ماموریتی‌شان برای توسعه‌ی مرزهای دانش سبب شده است در تامین نیروی انسانی آموزش‌دیده متناسب با قابلیت‌ها و مهارت‌های مورد نیاز محیط‌های کسب و کار کارامد نباشند.

برنامه‌های آموزشی حرفه‌ای آریانا از طریق طراحی مدل‌های آموزشی شایستگی‌محور برای مشاغل و آموزش موضوعات و مفاهیم نظری، کارشناسانی با اشراف تخصصی به دانش مورد نیاز حوزه‌ی کاری و دارای مهارت‌ها و قابلیت‌های شغل مورد نظر به مدیران سازمان‌ها تحویل داده شود.

این مرکز با برنامه‌های آموزش‌های چندوجهی، آمادگی افراد را برای پذیرش امور کارشناسی بالا برده و زمان کسب ویژگی‌ها و مهارت‌های مورد نظر سازمان‌ها را کاهش می‌دهد که بدین وسیله نیاز سازمان‌ها به سرمایه‌های انسانی آموزش‌دیده با مهارت کافی برای احراز مشاغل مختلف جهت پیشبرد فعالیت‌ها تامین می‌شود.

کسب گواهی‌نامه‌ی آموزش حرفه‌ای آریانا (APEC) به دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها و کارشناسان سازمان‌ها جهت فعالیت در یک سازمان جدید، یک واحد سازمانی جدید یا یک شغل جدید کمک می‌کند تا ضمن معرفی بهتر توانمندی‌ها و امکان کسب مشاغل حرفه‌ای با محیط‌های کسب و کار سریع‌تر منطبق شوند و زمینه‌های رشدشان تسهیل شود.

سازمان‌ها نیز با الزام ارائه‌ی این گواهی‌نامه جهت جذب و واگذاری شغل می‌توانند هزینه‌ی کمتری را صرف آموزش کارکنان کارشناسی نمایند و با در اختیار داشتن حداقل معیارها برای ارزیابی و انتخاب بهتر نیروی انسانی، نرخ خروج کمتر و بهره‌وری بیشتر داشته باشند.

گروه پژوهشی- صنعتی آریانا، گواهی‌نامه‌ی آموزش حرفه‌ای را در دو سطح ارائه می‌کند که اعتبار آن از تاریخ صدور به جهت تغییرات مداوم محیط‌های کسب و کار و الزامات جدید آن، چهار سال خواهد بود و پس از آن براساس رویه‌ای تمدید خواهد شد.

دارندگان گواهی‌نامه‌ی تحصیلی رسمی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات فناوری و علاقمند به حضور در برنامه‌های اختصاصی آموزش و تربیت کارشناس حرفه‌ای می‌توانند اطلاعات تکمیلی شرایط اعطای گواهی‌نامه را از کانال‌های ارتباطی زیر کسب نمایند:

تلفن: 88342900، فکس: 88836410

وب‌سایت: www.aryanagroup.com، پست الکترونیکی: info@aryanagroup.com

/ 0 نظر / 63 بازدید