پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه (فراخوان مقاله)

پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه با همکاری علمی دانشگاه تربیت مدرس با برگزارکنندگان (گروه پژوهشی- صنعتی آریانا و انجمن مدیریت پروژه‌ی ایران) در تابستان 1388 برگزار خواهد شد.

تمامی تعاریف پروژه در موضوع یگانگی مساله‌ی پروژه مشترکند. وقتی مساله‏ای یگانه شد راه حلش هم یگانه است و مدیر پروژه این مسوولیت را دارد تا راهی که او را بهتر و زودتر به‏ پاسخ می‏رساند، بیابد. در رویکردهای نوین از مدیر پروژه انتظار می‌رود در این تصمیم‌گیری، درباره‌ی کسب و کار بنگاه نیز تصمیم بگیرد زیرا وی به جای این که تنها در زمینه‌ی پروژه کارشناس باشد در حال تبدیل شدن به صاحب کسب و کار است.

کمیته‌ی علمی با بررسی شرایط رکود اقتصادی و مسائل و مشکلات آن و توجه به فرصت‌ها در سطح ملی و بین‌المللی، محور اصلی (Theme) کنفرانس را مدیریت پروژه در شرایط دشوار (فرصت‌ها و تهدیدها) تعیین نموده است.

اساتید، پژوهشگران، مدیران و صاحب‌نظران مدیریت پرژوه تا 31 فروردین 88 فرصت دارند مقالات خود را حول محورهای کنفرانس از طریق وب‌سایت کنفرانس با رعایت نحوه‌ی نگارش و الگوی مورد تایید به دبیرخانه ارسال نمایند.

کنفرانس به عنوان شبکه‏ای پوینده از پژوهشگران، نویسندگان، داوران، ارائه‏دهندگان، مخاطبان، برگزارکنندگان و دیگران می‌تواند در تمکیل چرخه‌ی دانش مدیریت پروژه (تولید- پخش- کاربرد- تولید بهتر) نقش جدی داشته باشد و صاحب‌نظران با ارائه‌ی نقطه‌نظرات و پیشنهادات خود به برگزاری شایسته‌ی کنفرانس یاری می‌نمایند.

در زمان برگزاری کنفرانس، جایزه‌ی ملی مدیریت پروژه‌ی ایران به پروژه‌هایی که موفق به تحقق اهداف برنامه‌ریزی شده‌ی خود در زمینه‌ی مدیریت پروژه ایران شوند، اعطا می‌شود. فرایند جایزه‌ی ملی مدیریت پروژه‌ی ایران با طرح و اعلام رسمی آن در کنفرانس چهارم (تابستان 87) آغاز شده که با اعطای جایزه در کنفرانس پنجم (مرداد 88) و ارائه‌ی گزارش بازخورد به متقاضیان در گام بیستم خود به ارزیابی و شروع بهبود فرایند جایزه منتهی می‌شود.

برگزارکنندگان کنفرانس، علاقمندان جهت ارسال مقاله، پیشنهاد، کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام می‌توانند از کانال‌های ارتباطی دبیرخانه‌ی کنفرانس (گروه پژوهشی- صنعتی آریانا) استفاده نمایند:

تلفن: 88342900، فکس: 8883۶4١0

وب‌سایت: www.iipmc.com، پست الکترونیکی: info@iipmc.com

 

محورهای کنفرانس

 

محور اصلی: مدیریت پروژه در شرایط دشوار (فرصت‌ها و تهدیدها)

 

- مدیریت استراتژیک پروژه

- سازماندهی پروژه

- مدیریت اجرای پروژه

سازمان کنفرانس

 

دبیر: دکتر محمدحسین صبحیه (دانشگاه تربیت مدرس)

دبیر علمی: دکتر اقبال شاکری (دانشگاه صنعتی امیرکبیر) (رسالت کمیته‌ی علمی)

مدیر کنفرانس: مهندس مجتبی اسدی (گروه پژوهشی- صنعتی آریانا)

مهلت ارسال مقاله:31 فروردین

اعلام نتایج: تیر 88

برگزاری کنفرانس: مرداد 88

/ 0 نظر / 11 بازدید