نخستين كنفرانس بين‌المللي ‏RFID‏ (تهران، 28 و 29 بهمن)‏

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

نخستين كنفرانس بين‌المللي RFID، ۲۸ و 29 بهمن‌ماه (روزهاي شنبه و يك‌شنبه) در محل مجموعه‌ي فرهنگي وزارت کار توسط شركت توسعه‌ي اطلاعات كاربردي (دبيرخانه‌ي كنفرانس) و پژوهشكده‌ي فناوري اطلاعات دانشگاه تربيت مدرس برگزار خواهد شد. در معرفي كنفرانس ذكر شده كه اين رخداد نخستين رخداد علمي و فني مرتبط با موضوع RFID در منطقه‌ي خاورميانه و به عنوان چند رخداد جهاني در نوع خود محسوب مي‌گردد. همچنين با بيان اينكه محققان، متخصصان و فعالان حوزه‌ي تامين و اجرا از يک سو و مديران تصميم‌ساز صنايع بزرگ کشور از سوي ديگر به اين فناوري عجيب ولي قدرتمند ابراز علاقه نموده‌اند، از مخاطبان خود چه در قالب شرکت‌کنندگان آگاه و چه در قالب ارائه‌دهندگان مطالب مرتبط با کنفرانس جهت حضور دعوت به عمل آورده است.

برگزاركنندگان كه رسالت خود را پرداختن به دانش‌هاي نو و تجربه‌هاي جديد در حوزه‌ي RFID با رويکردي کاملا علمي و عملي معرفي كرده‌اند سعي دارند با دوري از ارائه‌ي هرگونه فعاليت گزارشي و غيرعلمي زمينه را براي آشنايي مديران و کارشناسان حوزه‌ي مديريت کشور با دستاوردها و فناوري‌هاي جديد فراهم کند. (بروشور معرفي كنفرانس (K941)، معرفي كنفرانس (K73))

در توضيح و معرفي RFID و يا شناسايي از طريق امواج راديويي دبيرخانه‌ي كنفرانس از آن با شعار بزرگترين انقلاب در عرصه لجستيک و زنجيره تامين پس از انقلاب اينترنت در سال1990 ياد كرده كه به سرعت به يک فناوري موثر و استراتژيک صنايع کليدي تبديل شده است و هر انسان با بصيرت و دور انديشي پس از آشنايي با اين پديده‌ي شگفت‌انگيز آن را به عنوان راهگشاي سازمان خود يافته و درصدد حضور آن در همه‌ي فرايندها و منابع سازماني خود مي‌نمايد. (بروشور معرفي RFID)

 

جهت برقراري ارتباط با دبيرخانه (شركت توسعه‌ي اطلاعات كاربردي) جهت كسب تكميلي در زمينه‌هاي مختلف مي‌توانيد از كانال‌هاي ارتباطي زير استفاده نماييد:

تلفكس: 4 – 88844973، وب‌سايت: www.rfid-conf.ir و يا پست الكترونيك: info@rfid-conf.ir

 

تقويم كنفرانس

مهلت ارسال اصل مقالات

5 بهمن

اعلام مقالات پذيرفته‌شده

10 بهمن

ارسال اسلايدهاي مقالات

15 بهمن

برگزاري كنفرانس

28 و 29 بهمن

 

-----

سال آينده خود را از هم‌اكنون برنامه‌ريزي كنيد: سال 1386 در يك نگاه (كليك كنيد)

/ 0 نظر / 3 بازدید