كارگاه آموزشي مديريت ناب (پنج‌شنبه و جمعه)

آموزش توليد ناب از طريق اجراي بازي كارخانه در روزهاي پنج‌شنبه و جمعه (11 و 12 بهمن‌ماه) توسط گروه LeanSoul براي 20 نفر از متقاضيان حضور در كارگاه آموزشي مديريت ناب ارائه خواهد شد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

در كارگاه علاوه بر اجراي شبيه‌سازي سيستم‌هاي توليد، تصاويري از كارخانجات معتبر اتومبيل‌سازي نظير TOYATA، Mercedes Benz و BMV پخش خواهد شد.

هزينه‌ي ثبت نام در كارگاه، 150 هزار تومان مي‌باشد و به شركت‌كنندگان گواهي‌نامه‌ي حضور در كارگاه مديريت ناب اعطا خواهد شد.

علاقمندان جهت كسب اطلاعات تكميلي و اعلام حضور در كارگاه مي‌توانند از كانال‌هاي ارتباطي 09329518253 يا www.LeanSoul.com بهره بگيرند.

 

محتواي كارگاه

- مفاهيم نظري و عملي تفكر ناب                                    - برگزاري بازي كارخانه‌ي ناب

- كاربردهاي تفكر ناب                                                     - جريان توليد تك‌واحدي

- سيستم‌هاي توليد ناب دنيا                                           - سيستم توليد كششي

- ابزارهاي ناب‌سازي (50 ابزار توليد ناب)                            - سيستم لجستيك ناب

- ذهن ناب                                                                   - تهيه‌ي برنامه‌ي اجرايي ناب شخصي

- ابزارهاي ذهن ناب

/ 2 نظر / 10 بازدید
اميرحسين واثقی

با عرض سلام و خسته نباشيد تاریخ برگزاری کارگاه ۱۱ و ۱۲ بهمن ماه می باشد. لطفاْ متن اصلی خبر را اصلاح فرمائيد با تشکر

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از شما میخواهیم که هر جا که هستید، در مدرسه و دانشگاه، واحد های محلی دانشجویان، و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب را تشکیل دهید و اعلام موجودیت کنید. اگر در اهداف ما شریک هستید، اگر خود را در جدال با به سیاهی و تباهی کشیدن محیط های آموزشی با ما در یک جبهه میدانید به این صف بپیوندید. با هر عقیده و مرامی که دارید خود را متعلق به دانشجویان و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب اعلام کنید.این نام را بر خود بگذارید. همانطور که در مقابل تعرض برده داران همه بردگان شورشی اعلام کردند که ما اسپارتاکوس هستیم امروز در مقابل تعرض به آزادیخواهی همه آزادیخواهان باید اعلام کنیم که ما آزادیخواه و برابری طلب هستیم.