دوره‌ی بین‌المللی مدیریت نگهداری و تعمیرات پیشرفته (شش روز)

دانشگاه Toronto، دوره‌ی بین‌المللی مدیریت نگهداری و تعمیرات پیشرفته را شامل سه کارگاه آموزشی مجزا، طی شش روز با همکاری نماینده‌ی ایرانی خود، گروه پژوهشى صنعتى آریانا از 27 اردیبهشت تا اول خردادماه (یک‌شنبه تا جمعه) در تهران برگزار می‌نماید.

بهبود عملکرد مدیریت نگهداری و تعمیرات اثر قابل ملاحظه‌ای بر کاهش هزینه‌های عملیاتی، افزایش بهره‌وری و در نهایت سودآوری واحدهای صنعتی خواهد داشت. نقش تعیین‌کننده‌ی تغییر پارادایم از تعمیرات و نگهداری به نگهداری و تعمیرات در ایجاد مزیت رقابتی، بازتعریف جایگاه مدیریت دارایی‌های فیزیکی را به پیشنیاز موفقیت سازمان‌ها و صنایع در مسیر تعالی تبدیل کرده است.

انتقال دانش مدیریت نگهداری و تعمیرات از پایگاه‌های طراز اول جهانی از طریق شبکه‌ی ارتباطی اساتید و مشاوران برجسته‌ی داخلی و بین‌المللی فنی و نگهداری و تعمیرات و دانشگاه‌های معتبر به تسری این دانش به صنایع کشور و انتقال تجارب به مدیران و کارشناسان داخلی به صورت کاربردی می‌انجامد.

یادگیریبومی کردن و بکار بردن مباحث فراگرفتهدر مثال‌های عملی و واقعی متعدد به بهره‌گیری صنایع در حوزه‌های مختلف از نیروی انسانی کارامد در پروژه‌های ارزیابی و پیاده‌سازی تکنیک‌های نگهداری و تعمیرات و تدوین استراتژی‌های آن منجر خواهد شد.

برای این دوره‌ی شش‌روزه با توجه به نیاز صنایع مختلف به سه موضوعانتخاب CMMS، تحلیل شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) و انجام الگوبرداری (Benchmarking) و پیاده‌سازی RCM، دانشگاه Torontoمدرس حرفه‌اى و مورد تایید خود،Ben Stevensرا برای چهارمین مرتبه به ایران اعزام می‌کند تا با تجارب 25 ساله‌اش به هدایت شرکت‌کنندگان بپردازد. (سطح رضایت‌مندى از برنامه‌هاى وی در ایران بالاى 90 درصد بوده است.

هزینه‌ی هر یک از بخش‌های سه‌گانه‌ی دوره، 395 هزار تومان می‌باشد و گواهی‌نامه‌ی بین‌المللى دانشگاه Toronto به مسوولین مدیریت و نگهداری از تجهیزات و دارایی‌های فیزیکی سازمان‌ها اعطا خواهد شد. (10 درصد تخفیف جهت ثبت نام در بیش از دو کارگاه یا ثبت نام گروه‌های پنج‌نفره)

علاقمندان جهت ثبت نام (ظرفیت هر کارگاه: 35 نفر) و کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند از کانال‌های ارتباطی زیر استفاده نمایند:

تلفن: 88342900، فکس: 88836410، پست الکترونیکی: info@aryanagroup.com

 

عنوان کارگاه (سرفصل مطالب)

زمان

انتخاب سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات (CMMS) مناسب برای سازمان

27 و 28 اردیبهشت

(یک‌شنبه و دوشنبه)

در سازمان‌ها و صنایع ایران معیارهای انتخاب یک CMMS مناسب به درستی تبیین نشده است و فرایند انتخاب آن رویه‌مند نیست و این شرایط، بحث انتخاب و خرید یک CMMS مناسب به منظور مدیریت و هماهنگ کردن فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات را به یک چالش جدی تبدیل می‌کند. در این کارگاه متدلوژی انتخاب CMMS به صورت مرحله به مرحله و جزییات کامل اجرایی آن به همراه پیشنیازهایی هر مرحله به منظور غلبه بر این چالش ارائه می‌شود.

شاخص‌های اصلی ارزیابی عملکرد و الگوبرداری در نگهداری و تعمیرات

29 و 30 اردیبهشت

در این کارگاه انواع شاخص‌های کلیدی که هم‌اکنون سازمان‌های جهت موفقیت بیشتر استفاده می‌کنند ارائه می‌شود تا سازمان‌ها با توجه به شرایط‌شان از آنها برای کنترل وضعیت نگهداری و تعمیرات سازمان خود استفاده نمایند و در ادامه فرایند صحیح الگوبرداری به صورت مرحله به مرحله با مسائل ریز فرارو در مسیر انجام کار معرفی می‌شود.

ساختار نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان (RCM)

31 اردیبهشت و اول خرداد

(پنج‌شنبه تا جمعه)

مدیریت نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابلیت اطمینان (RCM) با افزایش پایایی ماشین‌آلات به یک ابزار سودمند جهت بهینه‌سازی مدیریت عملیات و فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات سازمان‌ها تبدیل شده است. در این کارگاه، گنجاندن یک سری از تکنیک‌ها در برنامه‌ی نگهداری و تعمیرات هر یک از تجهیزات آموزش داده می‌شود و با ارائه‌ی مثال‌های متنوع، شرکت‌کنندگان توانایی پیاده‌سازی این ابزار را در محیط کار خود کسب می‌کنند.

 

مخاطبین دوره

مخاطبان این دوره مدیران کارخانه، معاونین برنامه‌ریزی، مدیران و کارشناسان فنی، مدیران، متخصصین و کارشناسان نگهداری و تعمیرات و برنامه‌ریزان و سیاستگذاران این حوزه در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، تولید و توزیع برق، آب و فاضلاب، معادن، سیمان و فولاد، خودرو و ماشین‌سازی، حمل و نقل (هواپیمایی، کشتیرانی، راه‌آهن و مترو)، دفاعی، مخابرات و ... هستند که مسوولیت مدیریت و نگهداری از تجهیزات و دارایی‌های فیزیکی سازمان را بر عهده دارند.

/ 0 نظر / 4 بازدید