مجموعه دوره‌های تخصصی مدیریت و اجرای پروژه‌های EPC (چهار دوره‌ی یک‌روزه)

دوره‌ی جامع مدیریت و اجرای پروژه‌های EPCشامل 4 دوره‌ی تخصصی جهت ارتقای دانش مدیریت و اجرای پروژه به روش EPC از 15 الی 18 اردیبهشت (دوشنبه تا جمعه) توسط موسسه‌ی مدیریت پروژه‌ی آریانا با حضور دارندگان مدرک مدیریت پروژه‌ی حرفه‌ای (PMP) برگزار خواهد شد.

روش EPC به لحاظ دارا بودن سه امتیاز انتقال ریسک به پیمانکار، کاهش قیمت تمام‌شده و تسریع ساخت، روند رو به رشدی در ایران داشته است. مدیریت موفقیت‌آمیز پروژه‌های EPC نیاز به استفاده از تکنیک‌های کاربردی مدیریت پروژه و بکارگیری ارگان‌های دارای تجربه‌ی مدیریت و کنترل پروژه دارد تا با ایجاد هماهنگی موازی در بخش‌های تامین و تدارکات کالا و خدماتضمن حفظ استانداردهای مورد اشاره در قرارداد، هزینه‌های اضافی در تدارکات کالا را به حداقل رساند.

آشنایی مدیران و سرپرستان بخش مهندسی با فرایند فعالیت‌های مهندسی، تسلط کارشناسان و مدیران پیمان‌ها در پروژه‌های EPC بر فرایندها و تکنیک‌های مدیریت ادعا در پروژه و آگاهی مسوولان کنترل پروژه و کارشناسان کنترل هزینه‌ی این نوع پروژه با چارچوب‌های علمی و عملی برنامه‌ریزی و کنترل زمان پروژه کنترل هزینه‌ی پروژه به منظور مدیریت بهینه‌ی پروژه‌ها در کاهش ریسک‌ها و چالش‌ها این روش موثر می‌باشد.

علاقمندان به ثبت نام در دوره‌ها (مهلت تا زمان تکمیل ظرفیت) و کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند از کانال‌های ارتباطی زیر استفاده نمایند:

تلفن: 9-۸۸۳۴۲۹۰۸، فکس: ۸۸۳۴۲۹۱۳، پست الکترونیکی: apmi@aryanagroup.com

 

عنوان دوره (محتوای دوره)

استاد دوره (آشنایی بیشتر)

تاریخ برگزاری

مدیریت مهندسی در پروژه‌ها

مهندس غلامرضا صفاکیش، PMP

15 اردیبهشت

(دوشنبه)

مدیریت ادعا و اصولClaimو حل اختلافات

مهندس حسن میرزایی، PMP

16 اردیبهشت

برنامه‌ریزی و کنترل زمان در پروژه‌های EPC

مهندس وحید هادی‌زاده، PMP

17 اردیبهشت

برنامه‌ریزی و کنترل هزینه در پروژه‌های EPC

مهندس وحید هادی‌زاده، PMP

18 اردیبهشت

هزینه‌ی هر یک از دوره‌های تخصصی 120 هزار تومان می‌باشد.

/ 0 نظر / 9 بازدید