هفتمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت (فراخوان مقاله و تجربه)

هفتمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت در انتهای فصل پاییز به مدت سه روز با حضور مدیران و متخصصین مدیریت برگزار خواهد شد.

تعامل سیاست‌گذاران، مدیران و پژوهشگران با تقویت فرایند بازخورد از آثار و چالش‌های حاصل از سیاست‌های کلان در سطح بنگاه‌ها و سازمان‌های عمومی، کاربرد دانش مدیریت در سطح کلان را ارتقا می‌دهد. زمینه‌ی این کاربرد، گسترش و تعمیق فعالیت‌های تحقیقاتی جهت دست‌یابی به دانش مدیریت مشکل‌گشا برای کشور را فراهم می‌کند.

مقالات علمی (منتخب کمیته‌ی دانشگاهی) و آموزه‌ها و تجارب مدیریتی (منتخب کمیته‌ی مدیران) در یازده محور دریافت می‌شود که جهت ارسال اصل مقاله تا اول تیرماه برای اساتید و محققین فرصت وجود دارد و برای معرفی تجارب مدیریتی، مدیران و کارشناسان صنعت برگه‌ی خلاصه‌ی تجربه را تا پایان بهار به دبیرخانه‌ی کنفرانس ارسال می‌نمایند تا در صورت پذیرش، اقدام به تدوین اصل تجربه شود.

علاقمندان جهت ارسال مقاله و تجربه (مهلت تا پایان بهار)، ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند از کانال‌های ارتباطی دبیرخانه (گروه پژوهشی- صنعتی آریانا) بهره گیرند:

تلفن: 88342900، فکس: 88836410

وب‌سایت: www.irimc.com، پست الکترونیکی: info@irimc.com

 

محورهای کنفرانس

- مدیریت کیفیت، بهره‌وری و تعالی سازمانی

- رهبری و رفتار سازمانی

- مدیریت تولید، فرایند و عملیات

- مدیریت مالی

- مدیریت دانش و اطلاعات

- استراتژی و رقابت

- مدیریت منابع انسانی

- مدیریت تکنولوژی، تحقیق و توسعه

- مدیریت بازار

- حکمرانی، اخلاق و مسوولیت اجتماعی

- مدیریت عمومی

هزینه‌ی ثبت نام (ریال)

تا اول تیر

2450 هزار

تا اول آذر

2950 هزار

از اول آذر

3150 هزار

%10 تخفیف برای ثبت نام گروه‌های 15 نفره

 

مخاطبین

مدیران، مشاوران، اعضای هیات علمی، دانشجویان، انجمن‌های علمی- تخصصی، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران

/ 1 نظر / 15 بازدید
علی نیتی

نخستین کتاب به زبان فارسی پیرامون سرمایه فکری با عنوان : "سرمایه فکری: مدیریت توسعه و مدل‏های سنجش" توسط مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران و وزرات علوم تحقیقات و فنآوری به نویسندگی: دکتر جلیل خاوندکار، مهندس احسان خاوندکار و افشین متقی منتشر شد. لینک اطلاعات کتاب در سایت مرکز: http://www.behbook.com/index.aspx?tabid=1&catid=1&subcatid=3&act=view&fid=2893 لیست خبر انتشار در خبرگزاری آنا: http://www.ana.ir/news_view.php?id=11298 از اونجایی که شما در این زمینه کار می کنید، گفتم اطلاع بدم که بتونید معرفی کنید. ارادتمند شما علی نیتی