کارگاه آموزشي ‏Primavera‏ (۳ روز- فروردين‌ماه 86)‏

کارگاه آموزشيPrimaveraبه مدت 3 روز (از ساعت 8 الي 16) طي دو هفته در روزهاي پنج‌شنبه و جمعه (23، 24 و 30 فروردين‌ماه) توسطمرکز آموزش جهاد دانشگاهيعلم و صنعت برگزار خواهد شد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

هزينه‌ي ثبت نام در اين كارگاه آموزشي 450 هزار ريال مي‌باشد و به شركت‌كنندگان نرم‌افزار Primavera و گواهي شركت در دوره اعطا خواهد شد. (براي دانشجويان بين 10 الي 15 درصد تخفيف در نظر گرفته شده است)

علاقمندان جهت كسب اطلاعات تكميلي و ثبت نام در اين کارگاه آموزشي مي‌توانند از كانال‌هاي ارتباطي زير استفاده نمايند:

تلفن: 77453199، 77452708،77496795

 

محتواي دوره

- آشنايي مقدماتي با مفاهيم کنترل پروژه                                      - برنامه‌ريزي و توسعه‌ي پروژه

- تعريف فعاليت‌ها وروابط آنها                                                       - محاسبات زمان‌بندي پروژه

- تخصيص و تسطيح منابع                                                           - پی‌گيري پيشرفت پروژه

- ارائه‌ي گزارش‌هاي مختلف از پروژه

 

مدرس دوره

   مهندس مسعود حاجی‌غلام(بيش از 300 ساعت تدريس نرم‌افزارهايکنترل پروژه)

 

 

-----

/ 1 نظر / 6 بازدید
(نشريه آهنگ صنعت)

به نام خدا دوست عزيز و گرامي در سايت محترم ابتدا اجازه مي خواهم تا فرا رسيدن نوروز باستاني ۸۶ را از سوي نشريه آهنگ صنعت به شما تبريك عرض نموده سالي سرشار از موفقيت براي شما آرزو نمايم . همچنين پيشنهاد مي نمايم با توجه به رسالت آهنگ صنعت و در صورت صلاحديد و تماس نزديکتر شماره تماس ( ترجيحا موبايل) و ايميل خود را از طريق ارسال به ايميل ما مندرج در همين صفحه در اختيار ما قرار دهيد ما تصميم داريم تا صاحبان وبلاگها و سايتهاي معتبر داخلي مهندسي صنايع و مديريت را در يک همايش دعوت نماييم . لذا از شما بزرگوار در انجام اين امر تقاضاي همکاري و مساعدت داريم و خواهشمنديم در صورتيکه شما نيز وبلاگ و يا سايت متناسب با اين دو رشته در نظر داريد اين پيغام را به آنها ارسال نماييد و يا به ما معرفي نماييد تا اطلاع رساني بصورت گسترده صورت پذيرد. پيشاپيش از مساعدت شما کمال تشکر و قدرداني را دارد.